У Туреччині на трасі Анкара - Стамбул сталася жахлива аварія. В районі населеного пункту Джанкуртаран між Анкарою і Болу перекинувся пасажирський автобус.

За інформацією турецького видання Hurriyet, двоє пасажирів загинули, ще два десятка отримали травми різного ступеня тяжкості.

З нез'ясованих поки причин водій не впорався з керуванням, і автобус перекинувся. Прибулі на місце події рятувальники відправили постраждалих в лікарні Анкари і Болу.

Що саме могло стати причиною ДТП, поки невідомо. На місці працюють правоохоронці та з'ясовують усі обставини.

Популярні новини зараз

Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи

Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками

Показати ще

За останні десять років в результаті дорожньо-транспортних пригод у Туреччині загинули близько 42 тисяч людей та постраждало більше двох мільйонів.

Дивіться: автівка перекинулась у Стамбулі

Як повідомляв портал "Знай.ua", у київській маршрутці зламалися дверцята, тому водій вирішив просто їхати з відчиненими.