Киргизька влада залучить до боротьби з туберкульозом релігійних діячів.
Як пишуть російські ЗМІ, з цією метою почали навчати імамів, служителів мечетей і представників обласних казиятов. Дані заходи влада має намір приймати в рамках проекту "Переможемо туберкульоз".
"Треба визнати, що в даний час релігія стала невід'ємною частиною будь-якої держави і має великий вплив на суспільне, соціально-економічний розвиток", - сказав керівник проекту Дільшат Хаитов.
За його словами, криза, безробіття, бідність спричинили втрату моральних і духовних підвалин. Священнослужителів навчатимуть на спеціальних тренінгах: розповідати про туберкульоз, про профілактику і шляхи передачі хвороби.
Уряд ввів спеціальний план план дій про надання протитуберкульозної допомоги в республіці на 2017-2026 роки.
Гороскоп на сьогодні 25 червня: конфлікти, плани шкереберть та зіпсований настрій – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Клієнтів навіть не попереджають: ПриватБанк почав масово блокувати рахунки українців
Хороших новин чекати не варто: експерти назвали три сценарії завершення війни в Україні
Паспорт книжечку доведеться міняти? Українців із російською мовою у документі попередили
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що після того як ООН закликала Кремль звернути увагу на переслідування геїв в Чечні, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров раптом вирішив обговорити моральність Європи.