На піщаний пляж графства Корнуолл у Великобританії викинуло гігантську медузу. Про це повідомив Daily Star.

Відпочиваючий Джуліан Осборн, який став свідком цього явища, розповів, що за розміром морська істота було порівнянно з кришкою сміттєвого бака. Велетенська медуза привернула загальну увагу.

Крім того, місцеві жителі зробили медузу популярним об'єктом для фотозйомки. Все із-за значних розмірів особини.

"Ніколи не бачив таких раніше. Це страшний звір", - зазначає Осборн.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Видання повідомляє, що медуз у цьому регіоні Великобританії досить часто викидає на берег. Проте ця знахідка була особливою з-за своїх гігантських розмірів, адже була в кілька разів більше звичних для цього пляжу особин.

Відомо, що всього у світі існує понад 200 видів цих тварин. Однак тільки шість з них зустрічається біля британських берегів.

Як раніше повідомляв портал "Знай. ua" жмешканці Комі спостерігали в небі сильне світіння, а також, як описували самі городяни, "гігантську медузу". Досить дивний предмет очевидці спочатку прийняли за НЛО, а навіть встигли зняти незвичайне явище.

Жителі Сиктивкара, Емве, Ухти та інших районів республіки Комі могли спостерігати в небі сильне світіння. Багато очевидці таких об'єктів вирішили, що вони бачать корабель прибульців, тому почали активно розповідати про це на просторах соціальних мереж.

Як виявилося, згадана "медуза" виявилася ракетою-носієм "Рокот", запущеної з Плесецка. Запуск відбувся 25 квітня в районі 21 години за московським часом. Світіння в небі пояснюється саме пуском ракети, але ніяк не прибульцями або НЛО.