Жителі Комі спостерігали в небі сильне світіння, а також, як описували самі городяни, "гігантську медузу". Досить дивний предмет очевидці спочатку прийняли за НЛО, а навіть встигли зняти незвичайне явище.

Подивіться дивовижне відео:

Жителі Сиктивкара, Емве, Ухти та інших районів республіки Комі могли спостерігати в небі сильне світіння. Багато очевидці таких об'єктів вирішили, що вони бачать корабель прибульців, тому почали активно розповідати про це на просторах соціальних мереж. Як виявилося, згадана "медуза" виявилася ракетою-носієм "Рокот", запущеної з Плесецка. Запуск відбувся 25 квітня в районі 21 години за московським часом. Світіння в небі пояснюється саме пуском ракети, але ніяк не прибульцями або НЛО.

Згадана ракета "Рокот" виконала комерційну завдання і вивела на орбіту супутник Sentinel-3B. Світиться "медузою" виявилася друга щабель космічного апарату. Вона відокремилася від розгінного блоку і стала причиною яскравого світіння, яке і налякало жителів Комі. Користувачі впевнені в тому, що даний випадок має стати наочним прикладом того, як прихильникам теорій про існування позаземних форм життя і уфологам краще по кілька разів перевіряти свої дані, перш ніж забивати всім голову тим, що вони побачили десь прибульців або їх корабель.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 23 квітня: середа несподіванок, перевірок і важливих виборів

У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на льоду в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Про це пише наукове видання Popular Mechanics.

Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA «IceBridge». Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються із-за танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води. Ще одна потенційна причина їх виникнення – тюлені або кити, які полюють під льодом і роблять повітряні отвори.