Скандальну заяву ватажка бойовиків Олександра Захарченка про створення "Малоросії" з 19-ти областей України вже обговорює весь світ.

Представник Міністерства закордонних справ Туреччини Гусейн Муфтюоглу заявив, що подібні "пропозиції" лише ускладнюють врегулювання ситуації на Сході України, а ще зазіхають на суверенітет держави.

За словами Муфтюоглу, Анкара виступає за мирний розв'язок конфлікту на Донбасі відповідно до норм міжнародного права.

"Туреччина сприймає заяви сепаратистів про створення нової держави на сході України як порушення територіальної цілісності України. Подібного роду висловлювання та дії однозначно ускладнюють шлях до миру", - зазначив дипломат.

При цьому Муфтюоглу підкреслив, що для вирішення конфлікту сторони мають співпрацювати.

Популярні новини зараз

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Авакова розшифрували маразматичне послання Захарченка.