Одіозний помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков прокоментував заяву ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка про нову "державу Малоросія".

Про це заявив глава Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, який брав участь в нараді з Сурковим, передають російські ЗМІ.

"Весь цей "хайп" з приводу уявної держави Малоросія в цілому корисний. Головне тут те, що Донбас воює не за відділення від України, а за її цілісність. За всю Україну, а не за її частину", - наводить Чеснаков слова Суркова.



"У Києва є евроутопія. Донецьк відповідає ідеєю Малоросії. Розгорається широка внутрішньоукраїнська дискусія, в якій видно рівень організації, аргументів і IQ сторін спору. Але тут вже, висловлюючись по-малороссийски: яка держава, такий і IQ", - цитує Суркова політолог.

Як повідомляв "Знай.ua", у Кремлі назвали "амбіції" ватажка терористів так званої ДНР Олександра Захарченка вигадкою. Близьке оточення президента РФ Володимира Путіна заявляє, що проекту "Малоросія" нібито ніхто не погоджував.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще