Аби стати нарешті повноправним членом НАТО, Україні слід підтягнути ще цілу низку цивільних параметрів, без яких вступ до Альянсу практично нереальний.

Так вважає колишній міністр оборони Анатолій Гриценко. За його словами, ситуація б зіграла на нашу користь, якби офіційний Київ зайнявся питаннями реформи судів, проведенням прозорих виборів і продемонстрував всьому світу справжню протидію корупції, а не тільки її видимість, повідомляє Politeka.

На думку екс-міністра, Україна вже давно могла увійти до НАТО, але питання не тільки в армії:

“Якби оцінювали готовність до вступу за параметрами армії – ми давно вже були б там. Українську армію сприймають з повагою, незалежно від того, які стосунки були з президентами. Був непростий період під час Кучми, Януковича, але військове співробітництво йшло конструктивно і по висхідній: взаємосумісність, готовність до спільних дій, обмін, спільні навчання і військові операції. Україна брала участь у всіх військових операціях НАТО в Європі, Африці і Азії”, - пояснив Гриценко.

Популярні новини зараз

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Слід відзначити, що наша країна завжди бере участь у поточних миротворчих місіях під проводом Альянсу, українські представники неодноразово були задіяні у Міжнародних силах безпеки в Косово, Тренувальних місіях в Іраку, Міжнародних силах сприяння безпеці в Афганістані та антитерористичній операції "Активні зусилля".

Також активно співпрацюємо у сфері підтримання стабільності та безпеки на євроатлантичному просторі. Протягом кількох останніх років Україна виділила окремий механізований піхотний батальйон, вертолітний загін на Балкани, до Боснії та Герцоговини.

Дивіться: Україна-НАТО, 20 років непростих відносин

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна отримала найвпливовішого союзника у конфлікті із Польщею.