Спецслужби США, пильно спостерігають за активністю в Північній Кореї, не вірять намірам лідера КНДР і стверджують, що в країні досі ведуться роботи по вдосконаленню ракет і ядерної зброї.

Аналітики американських спецслужб вважають, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин не збирається йти на поводу у США і позбавлятися від ядерної зброї. Саме його він вважає єдиною гарантією виживання свого режиму.

Про це говорять дані відразу кількох спецслужб, включаючи ЦРУ. Слова аналітиків передає телеканал NBC. З їх точки зору, мета керівництва Північної Кореї полягає в тому, щоб одержати максимально велику кількість поступок від президента США Дональда Трампа.

Аналітики переконані, що роботи на секретних об'єктах в Північній Кореї не припинені.

Популярні новини зараз

Ухилянт з ганьби перетворився на бренд: втікачі жартують, українці – лютують

Вже ніхто не сховається: "Оберіг" чекає сенсаційне оновлення, про чоловіків знатимуть все

Можете залишитися без житла: що треба обов’язково перевірити при купівлі квартири "з рук"

Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт

Показати ще

"Є докази, що США намагаються обдурити", - говорить один з них.

На території Північної Кореї продовжують діяти кілька секретних центрів, де ведуться роботи по вдосконаленню ракет і щодо ядерного озброєння.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", під час зустрічі в Гельсінкі президент США Дональд Трамп хоче запропонувати російському президенту Володимиру Путіну укласти угоду по Сирії, повідомляє американський телеканал CNN.

За даними ЗМІ, Трамп хоче запропонувати передати сирійській урядовій армії контроль над південно-західними районами Сирії уздовж йорданської границі, які зараз контролює опозиція.

Нагадаємо, глава Сполучених Штатів Дональд Трамп робить все можливе, щоб максимально вивести з ладу" устрій Європейського Союзу, при цьому не залучаючи до власної персони занадто багато уваги. Одним з найбільш радикальних кроків - пропозиція, яка надійшла французькому президентові Еммануелю Макрону. Так, американський лідер запропонував політику вийти зі складу Європейського Союзу, а замість цього укласти двосторонню взаємовигідну угоду.

Зазначимо, причиною торгових баталій між США і Китаєм стало те, що Дональд Трамп у п'ятницю, 15 червня, оголосив про введення нових мит і обґрунтував цей крок "нечесними торговими практиками" з боку Китаю.