Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп робить все можливе, аби максимально "вивести з ладу" уклад Європейського Союзу, при цьому не привертаючи до власної персони занадто багато уваги. Одним з найбільш радикальних кроків - пропозиція, що надійшла французькому президентові Еммануелю Макрону. Так, американський лідерзапропонував політику вийти зі складу Європейського Союзу, а замість цього укласти двосторонню взаємовигідну угоду.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання The Washington Post. Ця ситуація нібито сталася в кінці квітня на приватній зустрічі глав держав в Білому домі.

"Чому б вам не залишити ЄС?" - запитав Трамп Макрона, пообіцявши Франції двосторонню торговельну угоду з найкращими умовами, ніж у всього Євросоюзу є з США. Білий дім, в свою чергу, цю заяву не спростував, але і коментувати ситуацію відмовився.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що президент США Трамп прилетів в Сінгапур для зустрічі з лідером КНДР. Відзначається, що Кім Чен Ин прибув на кілька годин раніше. Дональд Трамп прилетів на авіабазу Пайя Лебар в Сінгапурі в 20:21 за місцевим часом. Раніше в Сінгапур прибув лідер КНДР Кім Чен Ин на літаку китайської авіакомпанії Boeing 747. Президент США прибув в Сінгапур з Канади, де напередодні брав участь у саміті G7.

Також ми писали про те, що головним питанням на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина стане побудова надійного механізму підтримки миру на Корейському півострові.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Показати ще

Портал "Знай.ua" докладно описав, як проходила зустріч двох політичних лідерів: які теми піднімалися і які питання в результаті вийшло вирішити.

Причиною торгівельних баталій між США та Китаєм стало те, що Дональд Трамп в п'ятницю, 15 червня, оголосив про введення нових мит і обгрунтував цей крок "нечесними торговими практиками" з боку Китаю, зокрема, крадіжкою інтелектуальної власності. Американський президент погрожував, що в разі дій Китаю у відповідь США оголосять про додаткові мита і на інші товари.