Американські спецслужби запідозрили Росію в хакерських атаках, які призвели до того, що деякі арабські країни розірвали дипломатичні відносини з Катаром.
Вони опублікували повідомлення на сайті інформагентства Катару, що спричинило погіршення відносин між державами, пише CNN з посиланням на власні джерела.
ФБР направило до Катару слідчу групу для з'ясування деталей цього інциденту.
Зазначимо, два тижні тому на сайті інформагентства Катару з'явилося повідомлення з позитивною характеристикою Ірану і критикою США. Катар одразу повідомив, що публікацію зробили хакери.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Катар виплатив близько $1 млрд терористичній організації, яка пов'язана з Аль-Каїдою, і спецслужбам Ірану. Таку суму країна заплатила, щоб викупити членів королівської родини, яких викрали у південному Іраку. Це послужило причиною розриву дипломатичних відносин країн перської затоки (Саудівської Аравії, ОАЕ, Єгипту та Бахрейну) з Катаром. Вони звинуватили державу в підтримці тероризму.
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Країни перекрили кордони, а також виключили Катар з військової коаліції, яка веде війну в Ємені.