З тероризмом порівняв антирелігійну кампанію глава Чечні Рамзан Кадиров та підкреслив, що боровся з атеїзмом, ще коли був дитиною.

Спогадами друг Путіна поділився у своєму каналі в Telegram.

Він написав, що для нього, "як для істинного мусульманина релігія займає найважливіше місце в житті, і він захищав свою віру змалку".

Зокрема майбутній герой Росії відмовлявся носити червоний піонерський галстук, коли ходив до школи в селищі Центарой. А одного разу він навіть зібрав усі піонерські галстуки, розрізав їх та запхав у вчительський стіл.

За такий вчинок школяра викликали на килим до директора, але той не відмовився від своїх переконань.

Популярні новини зараз

Залишилось чекати недовго: відомий астролог розповів, коли закінчиться війна в Україні

Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення

Мобілізованих масово знімають з військового обліку: у "Резерв+" з'явились загадкові статуси

В Україні можуть ліквідувати ТЦК: мобілізацію хочуть реформувати, ухилянтів залишать у спокої?

Показати ще

Філософствуючи на своєму каналі про питання релігії, Кадиров наголосив, що атеїсти завжди розколювали суспільство, внаслідок чого починалися арешти, переслідування і знищувалося релігійне життя людей.

Наприкінці він додав, що зараз громадяни живуть у правовій державі, де "віруючі, як і священні писання, знаходяться під захистом закону".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Кадиров оприлюднив декларацію за минулий рік.