Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo висміяв главу Чеченської Республіки Рамзана Кадирова у карикатурах.

Малюнки пов'язані з переслідуванням геїв та представників ЛГБТ-спільноти у Чечні.

У підписах до карикатур йдеться: 1. фанатам Фредді Меркьюрі - розплавлений свинець у вуха, 2. хто читає Пруста, того розстріляють, 3. заборонено грати в більбоке, 4. лише Кадиров може дозволити червоне на губах.

Популярні новини зараз

ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати

ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед

Показати ще

Підписи до другої серії малюнків: 1. полювання на геїв відкрито, 2. геї будуть депортовані, 3. відкопилювати мізинчик не можна, 4. веселка заборонена.

Користувачі соцмереж відреагували на творчість Charlie та з нетерпінням чекають на реакцію самого Кадирова.

Нагадаємо, минулого місяця російська "Нова газета" опублікувала матеріал про тиск на геїв у Чечні. Мова йшла про те, що під час зачисток ЛГБТ-спільнот вбили близько 30 осіб.

Як повідомляв портал "Знай.ua", співробітники видання повідомили про погрози з Чечні, які почали отримувати після публікації матеріалу.