Студенти Кембриджського університету вкотре довели, що вміють влаштовувати найкращі гулянки.


Літні канікули британська молодь відкрила щорічним Травневим балом – заходом, який традиційно закінчується зі сходом сонця. І саме тоді кембриджське студентство можна побачити в усій красі.


Вулицями історичного міста купками сунуть "зомбі" напідпитку. Деякі дівчата все ще у блискучих вечірніх сукнях, а дехто вже загубив їх дорогою і купається у річці в чому мати народила.
Банки почали полювання за старими авто: українців змусять платити роками
Мобілізація до 25 років: кого примусово заберуть ТЦК навіть без контракту
Гороскоп на сьогодні, 29 квітня: день великих ризиків і маленьких перемог
Платіжки спустошать гаманці: з 1 червня зростуть тарифи на важливу комунальну послугу
Втім, хлопці – не набагато кращі. До ранку всі метелики вже десь "полетіли", а сорочки розстібнуті.
Хтось несе додому свою п’яну дівчину, інші відсипаються прямо на вулиці.
Саме так британські студенти щороку відзначають закінчення екзаменів і початок відпочинку. На ранок ті, хто "вижив", збирається у центрі міста для групового знімку.
До речі, розкішний Травневий бал – вечірка не з дешевих. Вхід на неї коштує 200 фунтів – приблизно 250 доларів. У меню –гребінці та морський окунь у кленовому сиропі, приправлений анісом.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", студенти зацькували праву руку Трампа.