Генеральний штаб сил оборони Фінляндії не дозволив російському навчальному вітрильному кораблю "Крузенштерн" зайти в порт головного міста Аландських островів Марієгамн.

Росія дала запит на візит цієї території 18-20 вересня, повідомляє Helsinki Sanomat.

Геншаб Фінляндії наразі не озвучив причину відмови.

Під час міжнародної регати "Крузенштерн" улітку вже відвідав два інших фінських міста – Котка і Турку. На борту чотирищоглового барка "Крузенштерн" знаходяться 70 осіб екіпажу та 164 кадети. Портом приписки судна є Калінінград.

Запланований візит російського корабля на Аландські острови збігся у часі з російськими військовими навчаннями "Захід 2017", які пройдуть з 17 по 20 вересня. За словами фінського експерта з оборони Томаса Різа, візит кадетів на Аланди суперечитиме демілітиризованій зоні островів.

Популярні новини зараз

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у центрі фінського міста Турку невідомі зловмисники з ножами напали на перехожих – є поранені та вбитий. Напад стався на ринковій площі міста та одній з прилеглих вулиць.