Гроші російських бізнесменів і політиків, які заховали в британських активах і відмили через лондонські інститути, не дають Великобританії можливості зайняти жорстку антиросійську позицію і вплинути на Кремль санкційними обмеженнями.
Як повідомляє видання Reuters, про це йдеться в доповіді, опублікованій комітетом з міжнародних справ Палати громад парламенту Британії.
"Масштаби збитку, який ці брудні гроші можуть завдати британським зовнішньополітичним інтересам, затьмарюють переваги угод з Росією", - заявив глава комітету.
У документі також вказується, що Лондон має разом із союзниками в інших державах утруднити для Російської Федерації випуск суверенних облігацій через банки, які підпали під дію економічних обмежень.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
"Великобританії непростимо закривати очі на клептократів з оточення Володимира Путіна, а також на порушників прав людини, які відмивають гроші через Лондон з метою підкуповувати наших друзів, послаблювати наші зв'язки і підривати віру в наші інститути", - підкреслив глава комітету.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.
Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.