Колишня астронавтка НАСА Кетрін Салліван у 1984 році була першою американкою, яка побувала в космосі. Не так давно вона стала першою жінкою, яка побувала в Маріанській западині. Про це пише The New York Times.
68-річна Салліван занурилася на глибину океану разом з 54-річним бізнесменом і дослідником Віктором Весково. Вони знаходилися на глибині 10 915 метрів майже півтори години.
Астронавка також поділилася позитивними емоціями після історичного занурення з екіпажем Міжнародної космічної станції.
Варто відзначити, що 11 жовтня 1984 Кетрін Салліван стала першою американською жінкою, яка вийшла у відкритий космос. Першою жінкою, яка вийшла у відкритий космос, була радянська астронавтка Світлана Савицька.
Всього Салліван здійснила три космічних польоти, пробула в космосі 532 години, зокрема 3 години 29 хвилин у відкритому.
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
Графіки відключення світла можуть скасувати
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що Маріанська западина вже не найглибша точка океану – вражаюче дослідження.
Як повідомляв портал Знай.uа, вчені створили пластик, який розчиняється в сміттєвому баку.
Також портал Знай.uа писав, що в глибинах океану виявили колонію незвичайних істот.