Компанія Facebook оголосила про те, що видалятиме з соціальної мережі будь-які неправдиві дані про новий коронавірус. Відомо, що спалах цієї інфекції вперше зафіксували під кінець 2019 року в Китайській Народній Республіці.
Про це стало відомо завдяки офіційному повідомленню компанії.
Повідомляється, що видалятимуться, в тому числі і "теорії змов", які можуть зашкодити людям, які в них повірили, вказується в заяві компанії. Також у соцмережі мають намір видаляти хештеги, за допомогою яких брехня про коронавірус поширюється в Instagram.
Енергетики розповіли, чи вводитимуть аварійні відключення світла під час холодів
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році
У той же час у компанії обіцяють сприяти появі новин, в яких говоритиметься про заходи обережності у зв'язку з поширенням захворювання, а також про те, що роблять медики для вирішення ситуації.
Нагадаємо, коронавірус вже тут? Двоє львів'ян опинилися в спецбоксах після повернення з Китаю.
Як повідомляв Знай.uа привид коронавіруса бродить по Україні: в Києві помітили медиків у захисних костюмах.
Знай.uа писав, українці збожеволіли через китайський коронавірус, а дефіцит масок — тільки початок.