З'явилася інформація, що 48-річний мільярдер Ілон Маск і його обраниця Граймс, які зустрічалися приблизно 2 роки, можливо стануть батьками. Ця дитина буде першою у співачки, і шостою у знаменитого винахідника.
Так, 31-річна Граймс, яка зустрічається з всесвітньо відомим підприємцем Ілоном Маском, натякнула на те, що скоро вони можуть стати батьками.
У середу, 8 січня, виконавиця розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram незвичайне фото. Дівчина позувала топлес, прикривши соски своїми довгими косами. Також на даному знімку можна розгледіти зображення дитини в животі.
Фанати Граймс поспішили повідомити їй, що знімок — красивий і добре, що дівчина не замазала груди. Співачка відповіла, що "без сосків кадр не був би таким диким".
ПФУ затягує з ідентифікацією: мільйони людей ризикують лишитися без пенсій
Борги знайдуть і за кордоном: комунальники судяться з українцями, що виїхали
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію
"До того ж, бути вагітною — це дуже дикий і войовничий стан", — додала Граймс.
Поки шанувальники вітають Граймс і Ілона Маска з майбутнім поповненням, самі зірки відмовчуються.
Слід зазначити, що за словами анонімних інсайдерів, Граймс дійсно знаходиться в положенні — на останніх вечірках вона не доторкалася до алкоголю.
Як повідомляв портал Знай.ua, американська компанія з виготовлення автомобілів Tesla стала найдорожчим автовиробником в історії США за капіталізацією на біржі.
Також портал Знай.ua писав, що знаменитий винахідник, мільярдер і генеральний директор SpaceX Ілон Маск станцював на заводі компанії Tesla в китайському місті Шанхаї.