31-річна принцеса Беатріс Йоркська - внучка королеви Єлизавети II - побралася з 34-річним італійським мільйонером Едуардо мапелло Моцці.

Про заручини повідомили батьки принцеси Беатріс - герцог і герцогинія Йоркскі. Повыдомленя оприлюднено на офіційному порталі королівської сім'ї Великобританії.

Повідомляється, що заручини відбулися в Італії в один з уїк-ендів вересня, весілля заплановане на наступний рік.


Точну дату весілля прес-служба королівського прізвища назве пізніше.

Принцеса Беатріс Йоркська - внучка королеви Єлизавети II, вона дев'ята в черзі на британський престол.

Популярні новини зараз

Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують

Нові правила для учнів: хто контролюватиме відвідування в школі

Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу

Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ

Показати ще

За словами принцеси, вона і Едоардо "поділяють цінності і інтереси і щасливі будуть провести цю життя разом". Тому з нетерпінням чекають весілля.

Нагадаємо, онука Єлизавети II принцеса Беатріс вразила відвертим вбранням.

Як повідомляв портал Знай.ua, принцеса Беатріс закрутила роман з мультимільйонером Едоардо Мопеллі Моцці.

Також Знай.ua писав, принцеса Євгенія вийшла заміж за власника винного бізнесу.