Усім відома королівська пара принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон днями відвідали заключний день Вімблдону, після чого вирішили відправитися в офіційну двомісячну відпустку на свій улюблений острів разом зі своїми дітьми.
Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Вся сім'я принца Вільяма і Кейт Міддлтон вирушила на острів у Карибському морі – Мюстік. Про це повідомило британське видання The Daily Mail. Як відомо, лише 9 серпня подружжя перерве свій запланований відпочинок заради вітрильної регати під назвою "Королівський кубок" біля берегів острова Вайт.
Крім цього, відомо, що разом з ними поїхали батьки Кейт – Керол і Майкл Міддлтон, а також її люблячі сестра Піппа і брат Джеймс. До речі, на самому острові будинки розташовані таким чином, що доступ папараці неможливий.
Водоканали опинилися на межі зупинки: чи варто українцям хвилюватися
На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом"
Платять копійки – і ті затримують: чому в Україні "зависають" соціальні виплати
Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Варто відзначити, що 22 липня саме там герцоги відсвяткують шостий день народження сина Джорджа. За традицією на честь іменин Кенсінгтонський палац опублікує новий портрет хлопчика і розповість про його досягнення.
Нагадаємо, що королева взяла герцогиню під своє крило.
Як повідомляв портал Знай.ua, Меган Маркл і принц Гаррі вибрали хрещених батьків для малюка.
Також портал Знай.ua писав, що Кейт Міддлтон приміряла роль селянки.