Кращий друг принца Вільяма 36-річний Томас ван Страунбензі оголосив про заручини з вчителькою п'ятирічного принца Джорджа, що займає також посаду асистента директора в лондонській школі Thomas's Battersea.

Британська преса почала говорити про їхній роман ще в квітні. На той момент вони були знайомі вже кілька місяців і у них, як писала преса, було "все серйозно". За яких обставин познайомилася пара не повідомляється.

Варто відзначити, що Люсі Ланіган - Про’Кіф, яка очолює в школі соціальні проекти, проводила в класі старшого сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон заняття з навчання на свіжому повітрі і психологічній практиці.

Згідно з даними The Times на майбутньому весіллі герцог Кембриджський буде боярином, принц Джордж - пажем, а принцеса Шарлотта - подружкою нареченої, дівчинкою-квіткаркою.

Популярні новини зараз

Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть

16-17 годин без світла: що буде з електрикою найближчими днями і де ситуація найважча

Коли закінчаться вимкнення і графіки: готуйтесь до свят у темряві

ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, кортеж Міддлтон і принца Вільяма спровокував ДТП.

Також Знай.uа писав, Єлизавета II не покликала Меган Маркл на головне свято року.