Про події у світі та плани президента РФ Володимира Путіна ще у 90-х роках попереджав чеченський військовий, державний та політичний діяч, лідер чеченського визвольного руху у 1990-х роках, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія, Джохар Дудаєв.

Як відомо, у минулому Джохар був генерал-майором авіації Радянської армії і добре орієнтувався у таких речах. Його пророчі слова постійно нагадують користувачі мережі:

Джохар Дудаєв, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія

"Звісно, плани і апетити у Росії були широкі і раніше. Але причина сталася в Афганістані. Як в анекдоті – "Йде перев'язана мурашка, а комарик питає – що сталося? Я світлячком поласувати хотіла, але на недопалок натрапила". Ось так нарвалися на Афганістан і апетити зменшилися", - говорив він.

Джохар Дудаєв

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв показав, як карма наздоганяє росіян: "Яка краса"

Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв"

Показати ще

Джохар Дудаєв

"А коли погоріли на Афганістані, вирішили змінити політику, схилити на свій бік Європу. Щоб зміцнитися до Індійського океану, Близького Сходу, Босфору, Червоного моря… А потім "шльопнути" і Європу…Афганістан та інші труднощі. А потім ще Ічкерія. В Криму буде бійня. Україна зійдеться з Росією", - коментував Дудаєв.

Джохар Дудаєв

Всі ми знаємо, що сталося потім – анексія Криму Росією, напад на наших моряків та кораблі у Керченській протоці, незаконні суди над українцями, безглуздий вирок Олегу Сенцову, також кримчанину: слова Дудаєва справді зараз виглядають пророчими.

Дивіться: Дудаєв про наміри російської влади (1995 рік)

Нагадаємо, поліція накрила штаб Порошенка у Сумах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський схилив голову перед героями Небесної Сотні.

Також "Знай.ua" писав, що Саакашвілі гучно повернувся і підтримав Зеленського.