В Радбезі ООН пройшли дебати на тему нібито "порушення російських кордонів" з боку України після атаки РФ на українські кораблі, 25 листопада в районі Керченської протоки. Під час дебатів три країни яскраво продемонстрували свою позицію стосовно підтримки Росії. Це Китай, Болівія і Казахстан .
У той же час, 8 країн, зокрема Німеччина, Великобританія, Франція, Польща, Нідерланди, Швеція, Бельгія та Італія виступили після засідання зі спільною заявою, закликавши до стриманості та деескалації. А також заявили, що підтримують Україну у прагненні відновити територіальну цілісність та мир на своїй території.
Російська Федерація в ООН спробувала звинуватити нас у провокаціях, нібито українські судна порушили кордони. Крім того, РФ звинуватила Україну у провокуванні конфлікту "у координації з США ЄС".


Однак Радбез ООН своїм голосуванням заблокував пропозицію Росії по Керченській протоці.
Додамо, російські спецслужби утримують в керченській лікарні поранених в результаті атаки на три українські кораблі та подальшого їх захоплення.
Кодони не 1991-й, а 2022: мольфар розповів про те, які українські землі залишаться в окупації ще роками
Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи
Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня
Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші
У відповідь, незважаючи на провокації з боку РФ, українські кораблі продовжили шлях до місця призначення.
Нагадаємо, в Україні, 28 листопада, розпочинається воєнний стан, який оголосили на 30 днів. Указ президента торкнеться десяти областей України, які межують з іншими державами.
Як повідомляв портал Знай.ua, війська США увійшли в Чорне море. Літак радіоелектронної розвідки Військово-повітряних сил США Boeing RC-135V направився у акваторію Чорного моря поблизу берегів Болгарії.
Також Знай.ua писав про те, що Путін збирається застосувати на Донбасі хімічну зброю та готує брудні провокації.
Дивіться: Верховна Рада голосує за введення воєнного стану