Ему, який втік від господаря шокував іспанську поліцію своїми дивовижними здібностями.
Про це повідомляє Daily Mail.
На опублікованих кадрах можна помітити, як правоохоронці не надто поспішають впіймати птаха, який у паніці від них втікає.
Місцеві зоозахисники відразу ж припустили, що загиблий ему жив на фермі, або ж у парку. Відомо, що його господар так і не вийшов на зв'язок.
У свою чергу активісти також попросили місцеву влада провести спеціальне розслідування та дати оцінку діям правоохоронців, адже вони своїми силовими та незрозумілими діями могли травмувати або ж і навіть вбити тварину.
Крім того, буде проведено розслідування з метою встановити власника загиблого ему. Найімовірніше, у нього не було дозволу на утримання екзотичної птиці.
Заявниця зазначила, що ґвалтівник напав на її дочку, коли вона вигулювала пса. Чоловік з татуюванням на щоці схопив за ноги дитину і потягнув у ліс, б'ючи школярку палицею. Це сталося вдень, і крім собаки поруч не було нікого. Зубастий охоронець побачив, що його маленьку господиню тягне в ліс підозрілий тип і миттєво відреагував.
Пес змішаної з питбультерьером породи прогриз намордник і кинувся на крадія. Чоловік не зміг протистояти розлюченій тварині і втік, залишивши дівчинку. В даний час поліція розшукує ґвалтівника худорлявої статури з чорною бородою і татуюванням на правій щоці, одягненого в чорні штани і куртку.
Нагадаємо, бридкі хижаки масово атакують українців.
Як повідомляв "Знай.ua", стародавні химери, що лякають людей.
Виплати пенсій переведуть із банку на "Укрпошту": гроші приноситимуть додому з жовтня
Чужий двір — не перешкода: статті 98-99 ЗКУ дозволяють прохід та проїзд через ділянку сусіда
Виплати до 3 100 грн до Дня Незалежності: хто отримає гроші автоматично
Поїзди на Львів та Ужгород змінили маршрути: правила купівлі квитків тимчасово змінилися
Також "Знай.ua" писав, що шкуродер жорстоко покалічив невинного пса вилами.
На Хмельниччині вівчарка врятувала господарів від нападу гадюки
