Мало хто знає, що в американському штаті Арізона розташована найбільша у світі авіабаза Девіс-Монтен. Спочатку може здатися, що перед вами величезне місто: тисячі одиниць техніки йдуть за горизонт. Однак, якщо придивитися і під'їхати ближче, розумієш, що там стоїть ціла армада літаків-привидів, які знайшли тут свій останній притулок.

Офіційно територія називається військовою базою ВВС США, але сам об'єкт «Девіс-Монтен» відомий як найбільше кладовище старих літаків у світі. Тут знаходять спокій літаки з різних років та епох.

Також поруч можна помітити величезні Б-52, і ті винищувачі, що воювали в конфліктах 20 століття. Варто зазначити, що територія ретельно охороняється державою, тому будь-який несанкціонований шлях сюди майже неможливий.

При цьому можна придбати майже все списані літаки. Іноді сюди спеціально приїжджають люди, щоб знайти собі старий літак і надалі його модернізувати. Звичайно, стратегічний бомбардувальник вам ніхто не продасть, але техніку трохи простіше цілком реально отримати.

Популярні новини зараз

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Відпахав у колгоспі за мінімальну пенсію: у стажі українців знайшли хитру лазівку

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Примітний той факт, що кожен рік близько 30 списаних літаків виходять з бази і знаходять собі нових власників, а значить друге життя.

Нагадаємо, що Чорний ліс – це гірський масив із високими темними соснами, який лякає не одне покоління місцевих жителів. Посеред Шварцвальда знаходиться озеро Муммельзе, відоме білими водяними ліліями і легендами, русалками.

Як повідомляв портал Знай.uа, Київ посів 34 місце з більш ніж 1000 найбільших міст світу, як один із найбільших стартап-міст. В цілому Україна отримала 31 місце з 100 країн.

Також портал Знай.uа писав, що у цьому році українці будуть святкувати головне церковне свято Великдень 28 квітня. Читайте добірку найбільш підходящих місць в Україні, куди можна поїхати на великодні вихідні.