Сінгапур – незвичайне місто-держава, розташоване на островах у Південно-Східній Азії. Він відомий своєю суворістю і суворими законами. Чи впливає це на туристів?

Багато людей переконані в тому, що для подорожі в цю республіку з головою вистачить 3 дні. По суті, її можна без проблем обійти за один-два дні. Але насправді тут можна знайти заняття і на тиждень. Тут добре поєднуються будівлі колоніального стилю, малоповерхові будинки та сучасні високі бізнес-центри. Широкі вулиці, чисте повітря і великі будівлі роблять прогулянку досить приємною. Ви можете дістатися з Арабської вулиці у Чайнатаун приблизно за 45 хвилин, і ця ділянка в значній мірі охоплює більшу частину центральної частини міста.

Цікавим фактом є те, що на вулицях практично неможливо зустріти поліцейських. Це і пояснюється, що закони в Сінгапурі досить суворі, і з порядком все дуже строго. Тому поліцейським немає необхідності постійно патрулюватимуть на вулицях. Але це ніяк не вплине на вашу подорож.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

Показати ще

Ви можете зайняти себе неймовірно цікавими справами:

• Відвідування Національної художньої галереї
• Плавання (в Сінгапурі дуже багато громадських басейнів)
• Перегляд гонки F1
• Похід в спа
• Підводне плавання з аквалангом
• Відвідування музею ArtScience
• Пішохідна екскурсія або екскурсія по продуктам харчування

• Відвідування зоопарку

В державі діє сувора система штрафів за порушення. За це Сінгапур жартівливо називають "Fine city" (гра слів в англ. мовою, fine – "прекрасний" і "штраф"). Вас можуть оштрафувати за розкидання сміття, куріння в громадських місцях, перехід дороги в недозволеному місці або плювок на землю. Тут дуже популярно домашнє покарання для дітей.

За більш серйозні порушення можуть застосовуватися не тільки штраф, позбавлення волі, але тілесні покарання. Забавним штрафом є той, який застосовується, якщо після того, як ви полили квіти, у страві залишилася вода. Це пояснюється тим, що вона приваблює комарів, а від них усіляко намагаються позбутися (причому, повністю). Сінгапур – це одна з небагатьох країн, в яких існує смертна кара. Вона застосовується у випадку тяжких злочинів.

Якщо ви будете поводити себе належним чином і відповідно до закону, різні штрафи обійдуть вас стороною. Головне – ознайомитися з усіма тонкощами перед поїздкою, а не під час оплати штрафу. До речі, важливим плюсом є те, що завдяки такій жорсткій системі на вулицях Сінгапуру завжди тихо, спокійно і безпечно.

Нагадаємо: Необус - спосіб подорожувати Європою за копійки

Портал "Знай.uа" розповідав про те, як подивитися головні визначні пам'ятки Праги за один день

А також писав про те, як недорого відпочити в Афінах