Український шоу-бізнес має безліч своїх особливостей. Але останнім часом у країні не з'являються нові зірки.
Своїми враженнями поділився головний редактор журналу Playboy Влад Іваненко в ефірі програми Didkovsky.on. Він сказав, що видання відмовилося від обкладинок з відомими українськими особистостями. Причина криється в тому, що вже перезнімали всіх, а нові цікаві зірки не з'являються.
"Як тільки ти дозволиш всім людям з грошима продавати обкладинки і можливість потрапити в журнал, то вишикується черга з дуже сумнівних особистостей. Це суперечить тій політиці, яку поставив Х'ю Хефнер. Гроші не завжди вирішують, і повинна бути морально-етична цінність", - розповів головний редактор.
Він вважає, що український бомонд і шоу-бізнес більше нагадують якийсь цирк із домішкою пафосу.
"Люди зараховують себе до вищого суспільства, забувши свій аграрний шлейф", - підсумував Влад Іваненко.
Гороскоп на сьогодні 7 січня: перевірки Овнів, хаос Дів та тиск на Козерогів
Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто отримає надбавки у січні
Техніка відразу полетить: три прилади, які не можна вмикати через подовжувач
Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відомий український співак тепер буде виблискувати не тільки на сцені, а й у новому телевізійному шоу.
СохранитьСохранить