Вчені з США спростували небезпеку випромінювань, які нібито поширюються від наших улюблених гаджетів. Про це пишуть американські ЗМІ.

Вчені організації "Національна програма з токсикології" на замовлення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США провели дослідження на мишах. Гризуни протягом двох років за дев'ять і більше годин в день піддавалися випромінюванню, яке було сильніше, ніж від телефону.

У ході проведеного експерименту вчені зробили висновок, що будь-які заяви про зв'язок мобільників з розвитком ракових захворювань, виглядають сумнівно.



Однак фахівці відзначили незначне збільшення можливості розвитку різних пухлин серця серед мишей чоловічої статі.

"Докази, які вказують на зв'язок між випромінюванням і раком, слабкі, ми не бачимо підвищеного ризику розвитку онкологічних захворювань серед людей, що користуються телефонами", — заявили в Управлінні з санітарного нагляду.

Також наголошується, що навіть при щоденному використанні мобільних телефонів більшістю дорослих стрибка, наприклад, кількості діагностованих пухлин мозку, немає.

Як повідомляв сайт "Знай.юа", в кінці 2018 року на ринку з'являться перші смартфони Samsung, в яких мають складатися екрани. Компанія тримає в секреті свої розробки, при розкритті нового гаджета два роздільних екрани з'єднуються в один.