Вчорашній день, згідно підрахунків британських вчених, датованих 2005 роком, визнаний одним із найбільш депресивних за всю історію.Часто фахівці називають його "блакитним понеділком".

"Для визначення дати "блакитного понеділка" враховують кілька факторів: погоду, рівень витрат (зокрема, різницю між боргом та платоспроможністю), кількість часу від Різдва, тривалість сонячного дня", - пояснюють експерти.

Відрізняється від інших днів більш негативним настроєм та невдалими рішеннями, що супроводжуються низьким рівнем мотивації, повідомляє Politeka.

Припадає, зазвичай, обов'язково на третій понеділок січня, втім траплялося й так, що зафіксували його наприкінці місяця.

Популярні новини зараз

Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень

Будьте дуже уважні щодо оплати за газ: українці попередили, як не втратити гроші на комуналці

Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни

Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою

Показати ще

Блакитний понеділок (англ. Blue Monday) — назва для позначення найбільш депресивного дня року, який припадає в понеділок останнього повного тижня січня. Термін Blue Monday (гнітючий, сумний понеділок) впроваджений британським психологом Кліфом Арналом (Cliff Arnall) у 2005 році.

Він також визначив також найщасливіший день в році — в 2005 році, 24 червня, у 2006 році, 23 червня, у 2008 році, 20 червня, у 2009 році, 19 червня, а в 2010, 18 червня. До цих пір ця дата збігалася разом зі святом Купала (від 21 до 24 червня).

Дивіться: як пережити магнітні бурі

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як колір очей впливає на життя людини.