Вчені розповіли про продукти, які допомагають худнути, - до складеного ними переліку увійшло багато фруктів і молочні вироби. За словами фахівців, у процесі засвоєння цих продуктів в організмі людини активізується жировий метаболізм.
Грейпфрут
Думка експертів про продукти, що сприяють активному схудненню. Зокрема, одним з найбільш дієвих у цьому плані визнаний грейпфрут. Його щоденне вживання в обсязі 250 грамів дає можливість позбавитись від 2 кілограмів зайвої ваги, зазначили фахівці.
Зелений чай
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Крім цього, худнути добре допомагає зелений чай - 4 чашки напою в день.
Кориця
Корисна у справі схуднення спеція – це кориця: вона сприяє зниженню рівня цукру в крові, що не дозволяє жировій тканини активно накопичуватися, і в той же час захищає від спалахів апетиту. Дозволяє стати стрункішою і вживання яблучного оцту, який володіє здібностями дробити ліпіди (жирові клітини), прискорювати виведення токсинів і усунути тягу до солодкого.
Молочка і морепродукти
У перелік кращих "продуктів стрункості" вчені внесли маложирні молочні продукти, білкову їжу, яка уповільнює процес засвоєння калорій, і морепродукти, що містять йод, підсилює розпад жирів.
Раніше портал "Знай.uа" публиовал речі, від яких ви точно не схуднете. Ми розповіли про найбільш поширені помилки на шляху до досконалого тіла.
Організм людини прекрасно адаптований для існування в умовах голоду. Тому, коли ви різко знижуєте калорійність раціону, тіло тут же підлаштовується під нові умови і починає економити енергію. А коли ви домагаєтеся своїх цілей в схудненні і переходите на звичайний раціон, тіло, налаштоване на економію енергії, споживає калорії з колишньою швидкістю, а ось витрачає дуже неохоче. У підсумку ви швидко набираєте скинуті кілограми. Тому не варто обмежувати раціон більше, ніж на 25% від належної калорійності з урахуванням вашого ваги, віку, статі та способу життя.
Багато людей вважають, що, пропускаючи прийоми їжі, вони прискорюють схуднення. Наприклад, людина пропускає сніданок або залишається без обіду на роботі, але при цьому з'їдає дуже рясний і калорійний обід. Така стратегія схуднення не приносить хороших результатів.