Сьогодні є безліч факторів, що впливають на нашу шкіру. Як відомо, найбільшої шкоди шкірі приносить неправильне харчування та шкідливі звички. Але ви точно не здогадувалися, що навіть неправильна поза сну має згубний вплив на молодість шкіри, пишуть в Ivona.

Експерти не рекомендують пити напої з коктейльних трубочок. Адже соломинка, яка вберігає емаль ваших зубів від нальоту і перепаду температур, при цьому ж шкодить вашій посмішці. Через неї сильніше стискаються губи. У результаті можуть утворитися мікрозморшки в області губ.

Сон на животі і на боці може не тільки залишати вранці відбитки від подушки у вас на щоках, але і провокувати собою передчасну появу зморшок на обличчі, шиї і зоні декольте. Краща поза для сну - лежачи на спині, стверджують вчені. Тому краще звикайте спати на спині, щоб зберегти вашу шкіру від зайвих дефектів.

Складно повірити, але все сучасні технології - комп'ютери і смартфони - мають прямий вплив на передчасне старіння шкіри. Пам'ятайте, що найбільше страждає шия і підборіддя, які деформуються кожен раз при нахилах голови до екрану ноутбука або електронної книги. Експерти в такому випадку радять масаж для обличчя і шиї протягом дня.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Холодною зимою всі користуються обігрівачами і камінами. Але не варто перестаратися з обігрівом будинку, адже ваша шкіра від цього страждає надмірною сухістю. Через це вона втрачає свою свіжість і еластичність. При користуванні будь-яким подібним тепловим пристроєм, майте поруч зволожуючий крем і пийте якомога більше води.

Якщо у своїй дієті ви повністю відмовляєтеся від жирів, ви робите своєму організму тільки гірше. Пам'ятайте, що оливкова олія, горіхи і риба містять важливі для організму жирні кислоти і не можна зовсім виключати їх із раціону харчування.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як правильно зберігати продукти харчування в холодильнику.