Як повідомляє Clutch.ua з середини квітня починають цвісти різні рослини, пилок яких у багатьох людей алергія. Дізнайтеся, як боротися з надокучливими симптоми полінозу.
З приходом весни в повітрі з'являється величезна кількість пилку, який викликає алергічну реакцію у кожного 20 людини на планеті. Така алергія (поліноз) викликає неприємні симптоми: нежить, сльози, ледь підвищена температура. Вилікуватися,на жаль, неможливо, але трохи зменшити незручності реально.

1. Пийте антигістамінні препарати

Як тільки починається сезон, беріться пити таблетки. Проте в даному випадку самолікування вкрай небезпечно. Неправильний препарат може тільки нашкодити. А без рекомендації лікаря можна, як мінімум, схибити в дозуванні.

2. Мінімізуйте контакт з алергеном

Оскільки вилікувати алергію не можна, просто уникайте квітучих рослин. Якщо є можливість, можна уехатть у відпустку або посидіти вдома. Якщо ж такої можливості немає, то варто зауважити, де алерген зустрічається в найбільшій кількості (по дорозі на роботу, десь біля будинку) і просто обходьте такі місця.

3. Не виходьте з дому до 11 ранку

найбільша кількість пилку в повітрі саме з ранку, тому якщо вийти пізніше, можна полегшити свої симптоми.


4. Переодягайтесь в домашній одяг
Прийшовши додому, обов'язково потрібно перевести одяг, адже пилок осідає на "вихідному" вбранні. Піжама замість джинсів зможе не викликати алергію під час перебування в квартирі.

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Показати ще

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що банани – одні з найулюбленіших екзотичних фруктів у нашій країні. Вони не тільки смачні і доступні, дієтологи називають цей продукт джерелом незамінних вітамінів і мікроелементів. Медики розповіли, для кого ці фрукти особливо корисні і в чому їх цінність.