У Дніпрі врятували безпритульного собаку, шерсть якого звалялася в один суцільний клубок. Про це повідомляється у спільноті "Зооконтроль" в Facevook.

"Ось такий незвичайний пацієнт приїхав з вилову. Ми навіть не можемо уявити, як все це час пес пересувався і жив. Адже вся його шерсть звалялася в один суцільний клубок. Шерсть з шиї приросла до вух і лап. Це просто жах. По приїзду собаки прийнято рішення терміново йому допомогти звільнитися від цього тягаря. Стригли його 3 години і тільки після цього змогли визначити стать - це пес. А скільки радості було в його очах, коли він побачив сонячне світло. Тепер у нього почнеться нове життя в новому образі ", - повідомляє "Зооконтроль".

У коментарях під постом вказується, що пес - метис, і найближчим часом йому спробують підшукати господарів.

Популярні новини зараз

Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити"

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще

Нагадаємо, група вчених із США, яка провела ДНК-аналіз, підтвердила існування справжньої чупакабри. Про це повідомляють ЗМІ.

Стало відомо, що вчені з американського штату Орегон шляхом тривалого дослідження намагалися визначити походження страшної тварини, яку місцеві жителі застрелили на території штату Монтана ще в травні поточного року.

Вчені провели аналіз ДНК, де намагалися з'ясувати, до якого виду тварин належить ця "чупакабра". Результати шокували дослідників.

Оскільки ні один зразок ДНК усіх відомих тварин не був схожий із генетичною інформацією вбитої тварини, вчені заявили, що можливо майже 40-кілограмовий звір міг бути містичною чупакаброю.

Як повідомляв раніше Знай.ua, дивна знахідка вразила навіть досвідчених археологів. Тварина нагадувала гібрида. Сам очевидець стверджує, що знайдені останки належать чупакабрі.

Чилієць випадково наткнувся в лісі на останки динозавра. Місцевий житель розповів, що аномальну тварину було виявлено в районі Айсен. Виявлені останки свідчать про те, що динозавр був гібридом. Кістки тварини були нестандартної форми: голова була, як у динозавра, а тулуб мав дивні обриси. Очевидець впевнений, що він знайшов чупакабру, яка до цих пір залишається загадкою для світової науки.

Місцеві фермери стверджують, що істота, яке називають чупакаброю, щорічно нападає на їх худобу, знищуючи її. Перші відомості про чупакабру з'явилися близько 20 років тому. Але це тільки чутки. Офіційних підтверджень про існування аномальної істоти поки що немає.

Також Знай.ua писав про те, що в Аргентині групу підлітків налякала невідома істота, яку їм вдалося за фільмувати на камеру.