Убитих дивним чином тварин без язиків виявили у місті Санта-Фе, Аргентина. За словами місцевих фермерів, тварин знівечили прибульці. Вони бачили в небі перед інцидентом дивні вогні, які не були зірками, пише Daily Star.

"У них не було язиків і м'яса навколо щелепи. Але кістки були на місці. Здається, що рівні розрізи були зроблені лазером, так як немає ніяких слідів використання ножа. При цьому не було слідів крові і ніхто не з'їв їх туші", - повідомив господар однієї з корів Норберто Біері.

Ще одна версія винного від місцевих фермерів – чупакабра – міфічний персонаж, який живиться кров'ю тварин. У семи знайдених корів були відсутні деякі ділянки тіл, включаючи і геніталії.

Обставини смерті тварин досі не встановлені. Проте вдалося з'ясувати, що вони точно не були отруєні. Один з фермерів розповів, що подібні випадки траплялися і раніше. І найчастіше згадувалися дивні вогні в якості провісників лиха. Деякі вважали ці жахливі акти справою рук військових або таємних сатаністських культів. Також серед версій фігурували гризуни.

Популярні новини зараз

У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач

"Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ

Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів

"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує

Показати ще

Раніше повідомлялося, що вчені довели існування чупакабри. Група вчених зі США, яка провела ДНК-аналіз, підтвердила існування чупакабри. Стало відомо, вчені з американського штату Орегон шляхом тривалого дослідження намагалися визначити походження страшної тварини, яку місцеві жителі застрелили на території штату Монтана ще в травні поточного року. Вчені провели аналіз ДНК, де намагалися з'ясувати, до якого виду тварин належить дана "чупакабра". Результати шокували дослідників.

Нагадаємо, містична чупакабра налякала чоловіка до смерті.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що чупакабра змусила дітей мчати швидше вітру.

Також "Знай.uа" писав, що невідома істота тероризує мешканців Прикарпаття.