Природна потреба організму в сечовипусканні, яка виникає вночі, викликає роздратування, перериває сон і серйозно шкодить здоров'ю. Лікарі рекомендують відповідально підійти до цієї проблеми і пройти комплексне обстеження, щоб знайти точну причину такого нічного "занепокоєння".
Статистика свідчить, що кожен третій чоловік старше 30 років прокидається хоча б раз за ніч, щоб сходити в туалет. А серед тих, кому виповнилося 65 років, це число збільшується в два рази.
Ніктурія підвищує ризик розвитку діабету, серцевих захворювань і ослаблення імунної системи, а також може сприяти розвитку кількох видів раку.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Цей стан також здатен погано відбитися на психологічному стані особистості. Ніктурія здатна спровокувати депресію і психоз.
Професор урології стверджує, що люди, які помітили у себе тривожні симптоми, повинні як можна швидше записатися до лікаря. Не варто списувати все на старіння, адже перерваний нічний сон загрожує фізіологічними і психологічними розладами.
Недуга, який здається дріб'язковою, здатна зруйнувати стосунки в родині і з друзями. А все тому, що недолік сну робить людину агресивною і знижує концентрацію протягом дня. Ніктурія може призвести до погіршення пам'яті і нездатність концентруватися і запам'ятовувати необхідну інформацію.
Нагадаємо, чума ХХ століття: як насправді з'явився СНІД.
Як повідомляв "Знай. ua", рахунок пішов на десятки: смертельна інфекція вчепилася в українців.
Також "Знай. ua" писав, що понад 700 хворих за тиждень: українців атакувала страшна інфекція.