Міністерство культури В'єтнаму заборонило скульпторам робити у статуй геніталії. Цей указ повинен вплинути на відчуття прекрасного у перехожих.
Геніталії були названі неприйнятними для в'єтнамської культури символами. І відтепер створення і розміщення таких скульптур заборонено у В'єтнамі.
"Створення і виставляння на загальний огляд статуй [з зображенням геніталій] містить неприйнятні для в'єтнамської культури символи", — йдеться в заяві відомства. Зазначається, що такі скульптури "чинять негативний вплив на суспільне почуття прекрасного", - повідомляється в указі.
При цьому, про які саме вже існуючих скульптурах йде мова, міністерством не уточнюється. Проте агентство уточнює, що частково цей указ став реакцією влади на численне поширення фотографій оголених статуй в Інтернеті з одного з курортів країни.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
А зовсім нещодавно розгорівся скандал в одному з готелів міста Хайфон. На її території було розташовано 12 статуй з кам'яними геніталіями. На прохання влади їм довелося їх прикрити, але вони зробили це у доволі оригінальний спосіб, який розвеселив постояльців.
Співробітники готелю, щоб прикрити геніталії, наділи на статуї міні-спідниці і джинси. Хоча пізніше більша частина предметів одягу була замінена на листя і грона винограду. Таке неординарне рішення сподобалася гостям готелю і фотографії статуй навіть були опубліковані в місцевому виданні.
Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"У Нью-Йорку в Метрополітен-центрі в якості экпоната варто зкульптура дівчини 19 століття з християнським хрестом у руці. Однак її поза настільки схожа на сучасну, що багато відвідувачів впевнені, що вона тримає в руці смартфон. А адже статуя "Індіанська дівчинка, або Схід християнства" була створена Ерастусом Доу Палмером ще 160 років тому.