СБУ заблокувала 31 сайт під час проведення комплексу контррозвідувальних і антитерористичних заходів.

В українській доменній зоні виявлено сайти, які пропагують ідеї міжнародного тероризму. Завдяки тісній співпраці з IT-компаніями вдалося виявити 31 шкідливий сайт, передає прес-служба СБУ.

"Під час перевірки оперативної інформації, завдяки плідній співпраці з IT-компаніями, правоохоронці встановили, що терористичні веб-ресурси незаконно зареєстровані в Україні і адмініструються з інших країн. В результаті спільних дій був заблокований тридцять один сайт, на якому пропагувалася діяльність міжнародних терористичних організацій, заборонених в Україні ", - йдеться в повідомленні СБУ.

Зараз у відомстві заявили, що триває робота з виявлення та блокування терористичних веб-ресурсів, які зареєстровані в Україні з порушенням чинного законодавства.

Популярні новини зараз

Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво

Штурмовики і піхота? Куди будуть мобілізувати після 50 років

Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість

Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", велика частина населення Києва виступає проти санкцій України щодо РФ, згідно з якими здійснюється блокування деяких російських інтернет-ресурсів, фільмів, а також забороняється виступати деяким співакам і акторам.