З тим, що місце жінки на кухні, ці зірки готові посперечатися. Вони зовсім не вміють і не хочуть готувати. Втім, хіба це жахливо?
Кіра Найтлі "33 нещастя"
При цьому Найтлі обожнює поїсти і розповідає, що в її родині смачно готують. "У нас були такі обіди! – розповідає в інтерв'ю Найтлі. – Що може бути смачніше хрустких чіпсів? Або пасти Болоньєзе з сиром? З тоннами сиру!"
Бейонсе. "Стихійне лихо"
Єва Мендес. "Хочеш їсти? Купи фаст-фуд!"
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію
Молитви до Бога та Пресвятої Богородиці на 1 січня: як правильно розпочати рік православним
Мендес вважає, що кілька зайвих кілограмів не мають значення – куди важливіше стан волосся і шкіри, а корисні для них речовини потрапляють в організм з їжею.
Анджеліна Джолі. "Що-то стала така неуважна!"
Саме тому діти Джолі їдять напівфабрикати, чіпси з колою і фаст-фуд. Самим дітям це так набридло, що син Джолі та Пітта, Пакс, навчився готувати власноруч.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що жінки у всьому світі прагнуть зберегти молодість різними способами. Однак деяким пощастило набагато більше інших. Ми зробили добірку знаменитостей, які в 40 виглядають так само чудово, як і в 20.