Як повідомляє Clutch.ua автором йогуртової дієти є лікар-дієтолог з Німеччини Зейк. Така дієта існує вже більше 70 років. З самого початку вона була доступна тільки відвідувачам елітного санаторію в Швейцарії, які залишилися більш ніж задоволені результатами. Так, з покоління в покоління популярна дієта дійшла і до нас.

Якщо вирішили випробувати цю дієту, не поспішайте в магазин за йогуртами і активіа. Цією медотикою заборонено цукор, який додають у покупні йогурти. Та інші добавки теж навряд чи принесуть організму користь. Якщо у вас немає часу готувати йогурт вдома, купуйте пустий маложирний або знежирений продукт.
Основний принцип цієї дієти — щодня за 4 прийоми їжі потрібно з'їдати 500 грам натурального йогурту жирністю не більше 1,2%. Йогуртом можна заправляти і фруктові салати. У день з'їдайте близько 350 грам свіжих фруктів (зелених яблук і цитрусових). Не рекомендується вживати диню, виноград і кавун.
На обід рекомендується з'їдати 100 грамів відварного м'яса (індичка, кролятина, телятина, курка, пісна яловичина) з овочевим салатом (помідори та огірки без заправки). Без обмежень можна вживати зелень кропу, петрушки, селери і кінзи. Ще одне важливе правило - перерва між вечерею і сном повинна становити 3,5 години.
Пити теж можна далеко не все — несолодкий чай, мінеральну воду і фруктові соки (гранат, грейпфрут, апельсин і неосвітлене яблуко). Найкориснішим вважається гранатовий сік, який розбавляють водою (одна частина соку на дві частини води). Випивати по половинці склянки розведеного гранатового соку після їжі.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що попит на фітнес послуги існує вже давно. Більше 80 років тому на одній з молочних ферм у США розташувався табір для втрати ваги. Він став популярним серед багатьох пампушок. Курс тривав 10 днів, а програма була складною і насиченою.Крім занять спортом, саджали дівчат на дієту. Перші три дні особливо давалися важко. А далі раціон складався в основному з молочних продуктів. Така розкіш коштувала 55 доларів і користувалася величезною популярністю.