При сидячій роботі наш організм відчуває таку ж напругу, як і при важкій фізичній праці.
Тому варто підібрати такі продукти харчування, які будуть найбільш корисні малорухливому організму.
Для зору будуть корисні продукти, що містять жирні кислоти омега-3, лютеїн, цинк і вітаміни A, C і E. Найкраще: зелень (салат, шпинат, листова капуста), яйця, цитрусові, ягоди, горіхи і насіннячка, жирна риба ( лосось, тунець, скумбрія, форель).
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Для імунітету потрібні продукти, яких достатньо вітаміну С. Це можуть бути цитрусові, червоний перець, брокколі, часник, імбир, ківі, папайю.
Для метаболізму. Нормальний метаболізм потрібен для того, щоб спалювати жири. Чим краще організм працює, тим краще ваше працездатний стан. А покращують метаболізм: морська капуста, кава, чай, спеції (імбир, кайенский перець, кардамон), бобові, нежирне м'ясо (курка, індичка).
Для мозку. Нормальна робота за комп'ютером неможлива без підзарядки мозку. Якщо він не буде працювати, то пора міняти роботу. Мізкам потрібна жирна риба (лосось, сьомга, форель), чорниця, горішки та насіння, продукти, багаті клітковиною (вівсянка, цільнозерновий хліб, коричневий рис), гранатовий сік, темний шоколад.
Для кишечника. Американські вчені настрашити, що сидяча робота небезпечна раком товстої кишки. Щоб з нею не було проблем потрібно їсти брокколі, шпинат, цитрусові, ягоди, продукти, багаті клітковиною (вівсянка, хліб, коричневий рис).
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що молодість можна продовжити, не вдаючись до радикальних методів.