Виявляється, іноді алкоголь, зокрема вино, може піти людському організму на користь і допомогти досягти заповітної мети - схуднути. Але не все так просто!
Перш ніж ви почнете алкогольну "дієту", ознайомтесь з кількома правилами вживання, пише "Обозреватель".
Пити потрібно сухе
Червоне і біле сухе вино – низькокалорійний алкоголь. До його складу входить найменше цукру і воно практично не викликає похмілля. Більш того, за словами вчених, вино, випите перед сном, допомагає схуднути. Компоненти, які входять до його складу, активніше спалюють жир.
Разом з келихом - склянка води
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Щоб зробити вино ще менш калорійним, його можна трохи розбавити водою, також це дозволить уникнути швидкого сп'яніння, і не буде тягнути "закусити" чимось смачненьким. Також ми радимо випити води перед вечіркою і не забувати пити після неї. Це допоможе підтримати водний баланс в організмі.
Закушувати обов'язково
Завдяки закусці алкоголь не буде так швидко всмоктуватися у ваш організм, а, значить, не так сильно зашкодить. Звичайно ж, закушувати смаженою картоплею не варто. Обираємо сири та інші, якщо не низькокалорійні, то корисні закуски. Можна дозволити навіть трохи шоколаду – вчені кажуть, що шоколад і червоне вино разом корисні і додають стрункості.
Потрібен контроль
Напевно, вам вже не раз говорили, що головне - знати міру. Дослідження говорять, що пити трохи вина в день – вкрай корисно. Саме з любов'ю до червоного вина вони пов'язують низьку серцево-судинну захворюваність у жителів півдня Франції.
Також портал повідомляв про те, що вчені з університету Фінляндії провели цікавий експеримент про вплив алкоголю на якість сну. У дослідженні взяло участь більше 4 тисяч осіб у віці від 18 до 65 років.