Ключові фактори для правильної посадки – вибір ґрунту, правильного місця та глибина посадкової ямки.
Конкретний сорт вимагає різних особливостей посадки та догляду, тому це слід ретельно вивчити та дотримуватися. Про це повідомляє "Мова квітів".
Місце для посадки
Ключовим чинником хорошої хризантеми у майбутньому визначається місце її посадки. Ця культура світлолюбна і любить тепло. А застій у кореневій системі може навіть призвести до загибелі рослини. Ділянка повинна бути піднятою, захищеною від вітрів, а також добре освітлюваною. Тобто попадання сонця на ділянку має бути не менше ніж 5 годин на добу.
Грунт для хризантеми
Будь-який ґрунт для цієї рослини не підходить. Ідеальним варіантом для неї буде суглинистий або піщаний грунт. Найкраще їх підживить внесення органічних добрив. Однак замість свіжого гною слід брати перегній, хризантема легше сприймає дані добрива. Але добрив потрібно вносити в міру, адже їх надмірна кількість може призвести до зростання листя, а не до квітів.
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Школи визначились з датою зимових канікул: скільки відпочиватимуть діти
Як садити розсаду хризантеми
Посадка розсади повинна проводитись у хмарний або навіть дощовий день. Для кущів копати ямки не варто, можна висадити у траншею. Для швидкого укорінення після посадки поливають розчинами, що стимулюють. Рослина потрібно регулярно поливати та полоти. Коли вона досягне великих розмірів, можна розсадити більш простору ділянку.
Нагадаємо, з чим ні в якому разі не можна змішувати золу і як вона впливає на ґрунт, поради досвідчених городників.
Раніше ми повідомляли, що для картоплі, дерев, помідорів, баклажанів та перцю: як правильно використовувати яєчну шкаралупу на ділянці.