Навіть у 2024 році магазини типу "секонд-хенд" залишаються актуальними. Якщо раніше багато хто просто економив, то зараз ці магазини - місця для пошуку брендів та ексклюзиву. Цікаву знахідку на секонді знайшла дівчина з Одеси, розповівши її передплатникам у своєму тіку.

За її словами, вона придбала "якусь чергову стару кофту", проте річ виглядала досить якісною, тому вона вирішила перевірити, чи це випадково не якась брендова річ, але зовсім не очікувала натрапити на дивовижну історію, пов'язану зі светром.

Про це Віка Ткачук розповіла у себе на сторінці у мережі TikTok.

Публікація Вікторії Ткачук, скріншот: TikTok

Тепер знайти річ в інтернеті можна за фотографією. Для цього треба відкрити Google і завантажити фото у віконце, на якому намальована картинка. Втім, дівчина пішла іншим шляхом і написала в Instagram хештег #cowichansweaters. Перед цим у гугле вона змогла знайти інформацію про "ковичанські" светри.

Популярні новини зараз

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Публікація Вікторії Ткачук, скріншот: TikTok

Далі історія цього светра почала розвиватися набагато цікавіше. Виявляється, светри із зображенням буйволів набули популярності у 50-х роках. Cowichan sweaters – це культурна спадщина від корінного племені Ковічан (Ванкувер, Канада). Вони особливі тим, що створюються за унікальною технікою в'язання.

Ковічанський светр із зображенням птаха навіть носив музикант Девід Боуї. Вони стали такими популярними, що відомий американський бренд "Ralph Lauren" почав створювати светри у цьому стилі.

За словами дівчини, светр, придбаний на секонді бренду TUAK, виявився 100% оригіналом і створений майстрами цього племені. Цей вінтажний виріб зараз теж популярний. Здебільшого його носять японці, а ціна на нього сягає 600 доларів.

Нагадаємо, чи все залежить від настрою? Чи можуть українці повернути речі до секонд-хенду.

Раніше повідомлялося, чому жіночий одяг дорожчий за чоловічий: соцмережі вибухнули після правди про "рожевий податок".

Також, 27-річний електрик з України заробив мільйон, подивившись одне відео в інтернеті.