Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Точно вже зрозуміло, чи варто розраховувати Українцям на індексацію пенсій у 2023 році. Марченко зробив офіційну заяву. На законодавчому рівні затверджено щорічну індексацію пенсій у березні», - зазначає Катерина Котенкова.

Принагідно вона згадує, що раніше ні міністр фінансів Марченко, ні міністр соцполітики Жолнович не були впевнені щодо індексації, але вже зараз заявлено точно, лиш осяг та механізми поки що не визначені.

«Марченко каже, що її проведення буде розглядатися більш детально. І каже, що, якби не було війни, то це питання б навіть не обговорювалося. Але, оскільки у нас є досить складний бюджет, складна ситуацію, він сподівається на те, що все-таки знайдуть рішення», - розповідає Катерина Котенкова.

Як повідомляє журналістка, Марченко також анонсував перегляд та оптимізацію видатків у Держбюджеті-2023 і заявив, що потрібно обов’язково профінансувати виплати пенсіонерам, зарплати медикам і педагогам, соціальний захист громадян, виплати внутрішньо переміщеним особам, а також армію і воєнну кампанію.

Популярні новини зараз

Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші

Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози

Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пономарьов розповів, хто займався вибухом машини Дугіна.

Також Знай.ua писав про те, що Дацюк пояснив, чому в Україні сьогодні немає політики.

https://youtu.be/f1AcfSHgPtU