Дія "Гаррі Поттер і Прокляте дитя" відбувається через 19 років після виходу останньої книги з серії "Чарівний світ" і показує, як уже дорослий Гаррі бореться з подіями свого минулого.

Відповідну інформацію надали на порталі «DailyStar»

Напередодні виступів цієї осені, що розпочнуться 13 жовтня 2022 року, боси популярного шоу представили новий акторський склад, у тому числі актори «Корони» та «Відчайдушних романтиків» Сема Крейна у ролі Гаррі Поттера.

До нього також приєднаються новачки Френсіс Грей у ролі дружини Джіні та Томас Грант у ролі сина Гаррі, Альбуса.

Це ще не все, оскільки існуючі актори Томас Олрідж і Мішель Гейл продовжать грати Рона Візлі та Герміону Грейнджер, поряд з Джеймсом Ховардом у ролі Драко Малфоя та Адамом Уодсвортом у ролі сина Драко, Скорпіуса.

Популярні новини зараз

Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші

Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень

Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі

Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках

Показати ще

Після оголошення акторського складу фанати стікалися до соціальних мереж, щоб поділитися своїм хвилюванням, і один із них сказав: «Так захоплююче! Не можу дочекатися, коли це побачу».

Нещодавно було оголошено новий акторський склад фільму "Гаррі Поттер та Прокляте дитя"

Інший поділився GIF-зображенням професора МакГонагалл, який аплодує разом з твітом: «Чекаємо на всіх!»

Один фанат поділився своїми сльозами щастя через GIF-ку персонажа, що плаче «Доктора Хто», а інший поділився: «Щасливі сльози».

Дія «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» відбувається майже через два десятиліття після подій останньої книги серії «Гаррі Поттер: Дари смерті».

Він бачить, як син Гаррі бореться зі спадщиною своєї сім'ї, коли він починає свою власну подорож у школі чарівництва та чаклунства Хогвартс, тоді як співробітник Міністерства магії Гаррі бореться з подіями минулого.

Дія відбувається у двох частинах, минуле та сьогодення у світах Гаррі стикаються, коли відкриваються незручні істини і знову з'являється темрява.

Як раніше повідомляв портал "Знай", приквел "Джона Віка" буде присвячений готелю "Континенталь".