Чоловік тримав неназвану 12-річну дівчинку, прив'язану до стійки ліжка, і вона була змушена перегризти обмежувачі, щоб врятувати себе.

Дану публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Невідома дівчинка, яка близько тижня була прив'язана до стійки ліжка, перебувала в полоні у 37-річного Хосе Пауліно Паскуаль-Рейєса, якому зараз висунуто звинувачення у викраденні людей та численних вбивствах.

Його злочини стали відомі після того, як дівчині вдалося втекти і її знайшли дорогою, що йде по узбіччі, в Дадевілі, штат Алабама. Її підібрав місцевий водій, який викликав поліцію.

12-річний підліток був знайдений бродячими вулицями після втечі (Зображення WSFA)

Популярні новини зараз

Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз

Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Це викликало розслідування, перш ніж було зроблено похмуре відкриття.

Тіла були знайдені в стані, що сильно розклалися, і тепер відправлені в Департамент криміналістики штату Алабама для впізнання. Поки що невідомо, як довго вони були мертві.

Шериф округу Таллапуса Джиммі Еббетт повідомив місцевим агентствам новин: «Це складне розслідування. Все змінюється, і я не хочу ставити під загрозу ідентифікацію нашого неповнолітнього. Я сказав би, що вона герой. Це одна з тих речей, про які ми поговоримо пізніше, але ми надали їй медичну допомогу. Зараз вона у безпеці, і ми хочемо, щоб вона там залишалася. Жахливо мати місце такого злочину».

Чоловіка заарештували після того, як дівчина звільнилася з полону

А окружний прокурор округу Таллапуса Джеремі Дюрр сказав: «В даний час ми розглядаємо кілька пунктів звинувачення у вбивстві, караному смертною карою, і, звичайно ж, як тільки ми продовжимо і закінчимо наше розслідування, я впевнений, що будуть ще кілька звинувачень».

Жодних подробиць про Паскуала-Рейєса поки що не розголошується, і особистість 12-річної дівчинки тримається потай від громадськості, щоб захистити її та її родину.

12-річний підліток був знайдений бродячими вулицями після втечі (Зображення WSFA)

Невідомо, як вона опинилася в полоні цього чоловіка, і в повідомленнях місцевих ЗМІ йдеться, що на момент виявлення вона не вважалася зниклою безвісти.