Валлійський каскадер Джонатан Гудвін розповів про свій безглуздий трюк. Він виявився настільки дивним, що його відмовилися показувати по телевізору.

Цю публікацію розмістили на порталі "DailyStar"

Валлійський каскадер виконав «безглуздий» трюк для шоу «Сім найдурніших речей, від яких треба втекти». Однак 4-й канал був настільки вражений, що ніколи не транслював його.

42-річний чоловік зізнався, що з корови, в яку він був вшитий, як великий черевик, дуже важко втекти.

Channel 4 вважав всю подію надто жахливою для телебачення.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти

ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті

Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії

Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку

Показати ще

Шоу називалося "Сім безглуздих речей, від яких треба втекти"

Виступаючи в підкасті Manatomy, Гудвін сказав: "Можливо, 2004 року я зробив шоу для Channel 4 під назвою "Сім безглуздих речей, від яких треба втекти". Вони ставали все більш і більше безглуздими, і був один трюк, який я хотів зробити… Зазвичай втеча ґрунтується на чомусь, з чого втекти дуже важко, наприклад, із в'язниці сейфа чи чогось ще. Це здавалося таким дурним, і тому я трохи пошукав ідей - корова була найкращою річчю для мого трюка. Це було неймовірно складно, тому що це була історія з коров'ячим сказом, так що вмовити когось дати нам корову було непросто. Це була корова, яку вже мали вбити. Зазвичай у процесі втілення ідеї з голови на реальність доводиться йти на компроміси".

Джонатан тепер паралізований після невдалого трюку

Крім цього, він сказав: "Але втеча від дохлої корови була саме такою, якою я її собі уявляв. Це було ідеально. Мене фактично зв'язали та посадили всередину, і зашнурували, як великий черевик із ніжками. Від цього було дуже, дуже важко втекти. Я дійсно не міг дихати там, та це було дуже тяжко. Але мені вдалося піти... Я вирвався через його дупу, по суті. Мені вдалося витягти руку з корови, і мій тато, який випадково виявився генієм комедії, підходить і трясе мою руку через дупу худоби. Це було ідеально".

Але Гудвін додав, що цей трюк був надто складним для продюсерів, сказавши: "Справа в тому, що я представив його на Channel 4, і вони сказали: "Добре, чудово". Потім, коли вони побачили це, вони сказали: "Ми не можемо показувати це по телебаченню".