Расс Келлетт сказав, що його "викрадали інопланетяни не менше 60 разів", і у нього є відео того, що, як він стверджує, є космічним кораблем прибульців. Він навіть стверджує, що помітив Роббі Вільямса на першому борту.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Самопроголошений мисливець за інопланетянами, який стверджує, що його «викрадали 60 разів», поділився кадрами того, що, на його думку, є космічним кораблем «у формі дельфіна».

58-річний Расс Келлетт, який живе у файлі на півночі Йоркшира, сказав, що він має яскраві спогади про викрадення з 16-річного віку, і він стверджував, що помітив поп-зірку Роббі Вільямса на борту інопланетного космічного корабля.

НЛО, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз

Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року

Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну

Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни

Показати ще

Він також документував спостереження НЛО і працював з кінематографістами, щоб поділитися своїм досвідом.

На одному відео, знятому в 2002 році, Расс зняв НЛО, що рухається по небу.

Об'єкт видно в вигнутій формі, мабуть, з загостреним "плавцем" нагорі.

Переконавшись, що це був чужорідний корабель, Расс сказав Yorkshire Live: "Якби це був гелій, ви б побачили трос. Люди говорили, що бачили інші вироби у формі дельфіна. Коли я виклав це (відео), хтось сказав, що це повітряна куля. Це повинно бути чужорідним кораблем".

Расс Келлетт був переконаний, що літаючий об'єкт у формі дельфіна був космічним кораблем

58-річний чоловік раніше намалював деяких інопланетян, з якими він "зустрічався", в тому числі одна істота висотою 10 футів з головою бика на людському тілі.

У другому начерку він намалював інопланетянина в людській подобі - лиса голова, глибокі широко розкриті очі з точеними щелепами і мітка у вигляді блискавки на грудях.

Нагадавши, НАСА виявили дві дивні планети навколо свого Сонця.