Пара Марош Танкос і Джоанна Гомульська були визнані винними в торгівлі людьми і сучасному рабстві після того, як змусили 10 людей жити в злиднях і працювати безкоштовно.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Подружня пара, яка очолювала операцію з торгівлі людьми і сучасного рабства, засуджена в цілому до 25 років тюремного ув'язнення.

Марош Танкос і Йоанна Гомульська, обом по 46 років, закликають людей зі Словаччини працювати на автомийці в центрі міста. Вони заманювали своїх жертв обіцянкою їжі, транспорту та дому, а також «кращого життя» у Великобританії.

Марош Танкос і Джоанна Гомульська змусили "рабів" жити в злиднях

Популярні новини зараз

Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети

Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана

Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа

Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"

Показати ще

Однак, коли люди приїжджали, ситуація була зовсім іншою, повідомляє The Mirror.

Подружжя залишало собі половину заробітної плати, а інша половина йшла на їжу та проживання. І вони були змушені жити в злиднях, працюючи безкоштовно.

Після прибуття у них також забрали всі посвідчення особи та пристрої зв'язку, і вони повертали їх тільки тоді, коли це було необхідно для цілей національного страхування або банківського рахунку.

Марош Танкос і Джоанна Гомульська змусили "рабів" жити в злиднях

Люди були змушені залишатися в приміщенні, схожому на крихітне переобладнане горище з трьома двоспальними ліжками, без комори і з графіті на стінах. Їх змушували спати на брудних матрацах і постільних приладдях.

В іншій кімнаті були такі ж брудні двоярусні ліжка, а кухня виглядала як у фільмі жахів.

Один житель описав його як "ворота в пекло".

На одному зображенні Національного агентства з боротьби зі злочинністю видно запліснявіла, залита жиром плита і духовка старої школи, в той час як зовні будівля виглядала як у фільмі про зомбі-апокаліпсис.

Власність виглядає як щось з фільму жахів про зомбі

Після зміни на дешевій автомийці їх відправляли на вечірні роботи ловити курей, упаковувати молоко або сортувати посилки.

Слідчі NCA виявили, що Танкос і Гомульська не виплатили як мінімум 923 835 фунтів стерлінгів в якості заробітної плати, а також вони перевели близько 300 000 фунтів стерлінгів з рахунків своїх жертв, зароблених під час роботи на інших роботах.

Пара витратила гроші на проживання, азартні ігри в інтернеті або в казино, а також на старі автомобілі.

Джоанна Гомульська і Марош Танкос тепер проведуть в цілому близько 25 років у в'язниці

Жертви сказали, що Танко будуть застосовувати до них насильство, деякі описують, що їм погрожували або били.

Танкосу дали 16 років в'язниці, а Гомульській - 9.