Полковник Вадим Зімін, який ніс ядерну валізку путіна, явно насміхався над західними державами. Він був застрелений у своєму будинку в Москві і важко хворий у лікарні.

Дану публікацію оприлюднили на порталі «DailyStar»

Полковник Зімін відповідав за ядерну валізку в той час, коли він був активним співробітником Федеральної Служби безпеки, супроводжував кремлівського лідера і ніс контроль над його ядерними боєголовками.

Стверджується, що полковник разом з колишнім президентом Борисом Єльциним виконував довірену роль для нинішнього російського президента, керуючи валізою з кінцем світу для 69-річного російського лідера.

Носій валізи путіна полковник Зімін в реанцімаціі після того, як його застрелили в його будинку

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова

Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства"

Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"

Показати ще

Зімін був співробітником ФСБ, піднімаючись службовими сходами, поки не отримав посаду полковника при своєму наступнику путіну.

Але точна роль тяжкохворого полковника поки невідома: колишнього агента КДБ знайшли з вогнепальними пораненнями на кухні його квартири, розташованої в Красногорську, Москва.

Дружина Зіміна, медик, була відсутня в будинку, оскільки, як повідомляється, вона лікує окупантів.

Цей портфель часто носили з собою і путін, і Борис Єльцин, як насмішку над заходом

53-річний полковник перебував під домашнім арештом за звинуваченням в отриманні хабара після приходу в митну службу на керівну посаду, а Зімін заперечував будь-які правопорушення.

Полковника Зіміна виявив в квартирі його брат, який, як повідомляється, в момент стрілянини знаходився у ванній, побачивши 53-річного чоловіка в калюжі крові з пораненням в голову.

Він каже, що невловимого полковника, якого рідко фотографували, знайшли пораненим з лежачим поруч пістолетом Іж 79-9ТМ.

Полковника Зіміна кілька разів бачили з портфелем поруч з путіним

Кажуть, що під час свого перебування поруч з путіним полковник свідомо знущався над західними державами, тягаючи з собою портфель, який, як стверджується, містив ядерні коди в більшості публічних виступів.

Нагадавши, У мережі повідомили, як Макрон намагався зберегти обличчя путіну.

Як раніше повідомляв портал "Знай", чиновник з Польщі порівняв путіна з Гітлером.